Logowanie:

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? załóż konto»
Nie pamiętasz hasła? przypomnij hasło»
zaloguj sięzarejestruj się

O nas

Portal wideoarena powstał w Aleksandrowie Kujawskim, jako rozwinięcie istniejącego już od kilku lat portalu ?Wkoło nas?. Zamysłem naszym było stworzyć witrynę, która pomoże Państwu w rozwiązywaniu codziennych problemów. Zaproszeni do współpracy fachowcy, zajmujący się na co dzień zawodowo tematami zawartymi w kategoriach na stronie głównej, poradzą Wam, za pomocą filmów wideo, jak coś ugotować, jak wymienić uszczelkę w kranie, czy żarówkę w samochodzie. Główny nacisk kładziemy na stronę edukacyjną, a więc jak się przygotować do pracy, jak ją prawidłowo wykonać i co jest potrzebne do jej wykonania. Tak, żeby w przyszłości każdy z nas mógł wykonać większość prostych czynności w domu bez wzywania fachowców. Sami przecież wiecie ile oni sobie żądają za wykonanie prostych napraw. A jeśli zdecydujecie się na poważniejszą naprawę czy usługę, łatwo możecie sprawdzić na WWW.wideoarena.pl, kto najbardziej zasługuje na wasze zaufanie.

Jak pewnie zauważyliście, duża część naszego portalu poświęcona jest zdrowiu i urodzie.
Kategorie te skierowane są głównie do kobiet. Zawodowe kosmetyczki, bądź fryzjerki poradzą Wam, drogie panie, jak zadbać o ciało, paznokcie czy włosy.

Na stronie głównej znajduje się dużo więcej kategorii, do lektury których serdecznie zapraszamy. A jeśli będziecie Państwo mieli jakieś uwagi, prosimy o kontakt. Na pewno je rozważymy, wszak zależy nam bardzo, aby portal nasz służył Wam jak najlepiej.
 

Z poważaniem
www.wideoarena.pl

drukuj  poleć artykuł
Regulamin | Pomoc | O nas | Kontakt
WideoArena.com - Copyright © by, Alpin 2012 - 2024